Інформація

Домашні халати 2017 – вибір справжньої жінки!

Домашні халати 2017 – вибір справжньої жінки!

30.12.2016

Домашні халати - найбільш оптимальний жіночий одяг для дому, що дозволяє почуватися одночасно і жіночно, і елегантно. Саме цим вимогам відповідає модель 2017 – вільного силуету, з приспущеною лінією плечей та розкльошеними рукавами. Гудзиків чи блискавок у цій моделі немає... глибокий запах виробу з довгим поясом якнайкраще підкреслить лінію талії, залишаючи повну свободу рухів. Довжину можна підібрати на свій розсуд - хтось віддає перевагу коротким сексуальним фасонам, а хтось божеволіє від довгих і елегантних моделей. У будь-якому випадку, чудовий зовнішній вигляд нової моделі халата буде вам забезпечений навіть у домашніх умовах.

Сучасний магазин трикотажу готовий запропонувати на вибір покупця такі комфортні типи домашніх халатів, як:

  • Махрові.
  • Трикотажні.
  • Велюрові.
  • З віскози.

Колірна гамма моделей 2017 схиляється до переважання однотонних забарвлень, які можуть бути як яскравими та насиченими (синій, бордовий, червоний, зелений, фіолетовий, фуксієвий ін.), так і ніжними, пастельними (рожевий, небесно-блакитний, салатовий, ніжно-синій) та ін.). Залишаються актуальними халати у східному стилі, а також з асиметричними та квітковими мотивами.

Як вибрати потрібну тканину для домашнього халата?

Вибір тканини, з якої виготовлений халат, багато в чому залежить від пори року (зима, літо, демісезоння) та призначення виробу (банний, домашній). У холодну пору року краще махрова і велюрова тканина, для теплого періоду - легкий трикотажний матеріал або тканина з віскози. Махрова тканина зазвичай застосовується для носіння після душу (ванни), оскільки має ефект, відмінно поглинає зайву вологу. Для домашнього використання підходять всі види тканин, що використовуються при виготовленні модних і комфортних домашніх халатів.

Найбільш поширені типи тканини для домашніх халатів:

1. Махрова тканина.

Махрова тканина - це, як правило, повністю натуральна, гіпоалергенна та екологічно чиста бавовна. Але іноді, з метою продовження терміну служби, до натуральної махрової тканини виробники можуть додати штучне волокно. Уважно дивіться на етикетку виробу перед покупкою – слово "органічний" вказує на абсолютну екологічну чистоту продукту, а додавання натуральних волокон бамбука при виробництві надає тканині унікальних антибактеріальних властивостей.

Махрова тканина в залежності від довжини петель може мати короткий (2-3 мм), середній (5-6 мм) і довгий (7-8 мм) ворс, а ворс у свою чергу буває одностороннім, двостороннім, з рельєфним малюнком і стриженим. Також махрова тканина відрізняється за густиною - низька (від 220 до 320 г/м.кв), середня (від 320 до 450 г/м.кв) і висока (від 450 до 750 г/м.кв). Махрові халати з високою щільністю відрізняються великою вагою та зносостійкістю, але поступаються виробам з низькою щільністю в м'якості та пухнасті. Тому вибирати махрову тканину слід за принципом золотої середини – вироби із середніми показниками довжини ворсу та щільності тканини найбільш оптимальні для щоденного домашнього носіння.

2. Бавовняна тканина.

Натуральна бавовняна тканина зазвичай використовується для пошиття багатьох домашніх виробів. Бавовняна тканина характеризується екологічністю, достатньою міцністю та практичністю, а також високою гігроскопічністю та повітропроникністю. Бавовна ідеально підходить для жаркого клімату, створюючи напрочуд комфортні умови для тіла людини.

3. Велюрова тканина.

Велюрова тканина є чистошерстяний матеріал з ворсовою поверхнею. За способом виробництва велюрова тканина підрозділяється на розрізну (звичайне полотно) та петельчасту (трикотажне полотно). Ворс велюру може бути гладким, тисненим, фасонним, пригладженим в один бік або у вигляді різних малюнків. Велюровий халат винятково комфортний у носінні та легкий у догляді. Тканина відмінно переносить багаторазове прання, не вимагає прасування, але досить довго сохне. Розкішний і дорогий вид виробів з велюру обов'язково зробить ваш домашній одяг найпопулярнішим.