Інформація

Дитяча постільна білизна: Вибираємо найкраще

Дитяча постільна білизна: Вибираємо найкраще

07.03.2024

Батьки завжди бажають дати своїм дітям найкраще. А коли ми піклуємось про спокійний та повноцінний сон наших малят, то також забезпечуємо і власний комфорт та відпочинок вночі. Отже, облаштування спального місця дитини — одна з важливих задач, яка гарантує здоров’я, спокій та гарний настрій усієї родини.

На що звертати увагу при виборі дитячої постелі

Найважливіше, щоб дитяче ліжечко було зручним та безпечним, тому при виборі усіх складових слід враховувати певні характеристики: вік дитини, розмір постільних речей, матеріали та дизайн.

  • Краще обирати натуральні матеріали, які не будуть викликати алергію чи інші загрози для здоров’я дитини.
  • Тканина для дитячої постільної білизни повинна добре пропускати повітря та бути гігроскопічною.
  • Шви мають бути французькими (їх ще називають подвійними або білизняними). Завдяки цьому дитині ніщо не буде заважати, натирати чи давити під час сну.
  • Постільні комплекти, призначені для немовлят та малюків з чутливою шкірою, не повинні мати ґудзики, опуклу вишивку чи аплікацію або інші прикраси. Краще обирати моделі з прихованою застібкою-блискавкою.

Виробники пропонують великий вибір постільної білизни з різноманітним оригінальним дизайном, яскравих кольорів, з відмінними характеристиками, яка сподобається як дітям різного віку, так і їхнім батькам.

Яку тканину обрати для дитячої білизни

Постільну білизну і для дітей, і для дорослих краще вибирати з натуральних матеріалів. І сьогодні виробники пропонують широкий асортимент різноманітних матеріалів, виготовлених з різних типів сировини. Найчастіше, для покращення характеристик, виготовляють комбіновані тканини, додаючи до натуральної сировини синтетичні або штучні волокна. 

Яка тканина найкраще для дитячої постелі:

  • Ситець. Виготовляється з бавовни, має доступну ціну та відмінні характеристики. Може відрізнятися щільністю тканини, що впливає на показники зносостійкості та на швидкість знебарвлення.
  • Бязь. Доступна за ціною щільна бавовняна тканина. Добре пропускає повітря, має високі показники міцності та зносостійкості. Потребує прання в делікатному режимі.
  • Сатин. Тонка і легка бавовняна тканини. Має високу міцність, гладка і приємна на дотик, не викликає подразнень. Є найкращим вибором для дитячої постільної білизни.
  • Полікотон. Високотехнологічна змішана тканина з бавовни та поліестеру, що забезпечують її пористість, екологічність, гіпоалергенність, зносостійкість, гарний вигляд та інші відмінні експлуатаційні характеристики. Підходить для дітей після 1 року та підлітків.

Для літа та в холодний період радимо обирати постіль з різних матеріалів, щоб сон ваших малюків був максимально комфортним.