Інформація

Рушники для ванної кімнати: скільки має бути в будинку, як вибрати і де зберігати

Рушники для ванної кімнати: скільки має бути в будинку, як вибрати і де зберігати

18.06.2021

До вибору рушників слід відноситися з особливою увагою. Звичайно, у кожній сім'ї існують свої правила щодо того, скільки і яких предметів для ванної кімнати має бути у кожного члена сім'ї, але певні норми таки є. Незалежно від того, де зберігаються рушники - у шафі в спальні або на спеціальних поличках у ванній, до вибору матеріалу та способу зберігання потрібно ставитись відповідально.

Необхідна кількість рушників

Для того, щоб дотримуватися гігієнічних норм, кожному члену сім'ї потрібно кілька рушників:

  • для обличчя та рук;
  • банне (для душу або прийняття ванни);
  • для ніг;
  • для інтимної зони

Тобто, якщо взяти середньостатистичну сім'ю з чотирьох осіб, то у ванній кімнаті мають бути у постійному користуванні 16 рушників та ще принаймні така сама кількість на зміну. Крім цього, потрібні рушники для походу в спортзал або басейн. Найкраще підійдуть невеликі вироби з мікрофібри. Ще в будинку має бути спеціальний гостьовий комплект, якщо хтось залишиться ночувати чи приїде у гості надовго.

Яка має бути кількість рушників для щоденного користування кожна сім'я вирішує індивідуально. Хтось має свій предмет гігієни для кожної частини тіла, а хтось вважає за краще використовувати рушник для рук та обличчя усією родиною. Іноді їх ділять на дорослі та дитячі.

Звичайно ж, не можна забувати про правила гігієни. Після прийняття ванни або душу рушник банний слід відправляти в прання. Для обличчя та рук служить протягом одного дня.

Тканина для рушників

Якщо кількість рушників може бути будь-яким, але про якість потрібно подбати особливо. Найкраще якщо вони будуть з м'якої, натуральної тканини – бавовняні, бамбукові чи лляні.

Теплим, пухнастим, махровим рушником з бавовни дуже приємно витертися, вийшовши з душу. Вибираючи виріб, слід уважно оглянути його. Дешевий рушник з погано обробленими краями навряд чи добре вбиратиме вологу.

Останнім часом у моду увійшли рушники із бамбука. До їх переваг можна віднести високу якість, м'якість, практичність, багатий асортимент кольорів та фактур. Можна вибрати виріб із малюнком. До основних переваг належить гіпоалергенність, завдяки чому вони підходять для догляду за новонародженими дітьми.

Вироби із мікрофібри відрізняються легкістю, високою зносостійкістю. Вони тонкі, але при цьому добре вбирають вологу. Їх зручно брати у басейн, на пляж, у турпохід.

Зазвичай рушники для дому купують у наборі — однакової якості, але різних кольорів, щоби легше було їх розрізняти.

Серед господарок цінується турецький текстиль. Його можна замовити та купити на офіційному сайті. Виробники на нашому сайті пропонують красиві та стильні подарункові рушники.

Де зберігати рушники?

У кожній ванні є рушникосушарка для вологих виробів. Сухі рушники, які використовуються зараз, можна розвішувати на гачки або тримачі.

Для того, щоб зберігати текстиль, у ванній кімнаті встановлюють спеціальні шафки. Щоб рушників помістилося якнайбільше і було легко вибрати потрібне, слід складати їх у вигляді рулончиків. Шафи не повинні бути герметично зачинені. Інакше, якщо там виявиться вологий рушник, він запліснявіє.

Набір кухонних рушників зручно зберігати в одній із шафок кухонного гарнітуру.