Інформація

Як одягтися у літній похід?

Як одягтися у літній похід?

05.07.2024

Чи представилася можливість позайматися хайкінгом чи влаштувати тривалу прогулянку в лісі? Тоді вам обов'язково варто ретельно скласти свій образ. Команда інтернет-магазину Халатик підготувала корисні поради щодо підбору предметів гардеробу для активного літнього відпочинку.

Верхній одяг - важлива складова похідного аутфіту

Практичний варіант, на якому зазвичай зупиняються туристи – футболка з натуральним складом. Це універсальна рекомендація як для чоловіків, так і для жінок. Краще взяти в похід пару або три футболки, щоб у разі намокання змінити одяг на сухий.

Худі знадобиться у разі різкого зниження температури, властивого гірських районів. Також для такого виду активності є актуальними дощовики.

Візьміть на замітку, що ноги повинні бути повністю закриті - це допоможе при раптовому падінні і захистить від комах. Щільні манжети або крій, що облягає, не дозволять кліщам підлізти під одяг. Відповідні спортивні вбрання можна вибрати серед прогулянкових костюмів, представлених у нашому онлайн-каталозі.

Головний убір

Якщо на вашому шляху буде повністю відкритий простір без дерев, обов'язково варто взяти з собою головний убір. Це може бути бавовняна кепка чи панама. Такі вироби надійно захищають голову, запобігаючи потраплянню яскравих сонячних променів у вічі, а також сонячному удару та перегріву.

Якщо ж маршрут пролягає через лісисту місцевість, стане в нагоді бандана або легкий бафф - гідний захист від настирливих комах та пилу.

Взуття для тривалої ходьби

Є кілька важливих моментів, пов'язаних із взуттям:

  • Оптимальний варіант - трекінгове взуття. Вона надійно захищає стопи при подорожі нерівною місцевістю в різних погодних умовах. Якщо не плануєте настільки серйозно підходити до підготовки до походу, виберіть кросівки з хорошим протектором, щоб не відчувати камінчики, дрібні гілки та коріння, долаючи складні ділянки маршруту.
  • Під взуттям обов'язково мають бути якісні шкарпетки.
  • Не варто брати в похід нове взуття, яке жодного разу не одягали, інакше не можна виключити натирання та дискомфорт.

Шкіряні кросівки, взуті на шкарпетки, допомагають запобігти травмам і передчасній втомі ніг. Сподіваємося, ці рекомендації допоможуть вам зібрати похідний рюкзак і провести час просто неба з масою приємних вражень.