Інформація

Як вибрати пляжний рушник?

Як вибрати пляжний рушник?

14.06.2024

Повноцінний відпочинок біля річки або на морському узбережжі важко уявити без м'якого рушника. Найчастіше доводиться брати цей текстильний предмет із собою, тому що адміністрації баз відпочинку забороняють виносити рушники за межі комплексу. Теж це стосується випадків, коли подорож до пляжу одноденна, або проживання буде в гостьовому будинку.

Якісний рушник для пляжу - важлива складова комфорту дозвілля біля водоймища. Особливо важливо забезпечити цією приналежністю дитини: рушник може бути килимком і пледом, адже малюки часто перемерзають у воді. Про тонкощі вибору обновки читайте у статті нашого інтернет-магазину Халатик.

Якими властивостями повинен мати якісний рушник для пляжу?

Щодо майбутньої текстильної обновки зазвичай з'являється безліч очікувань. Але, якщо колір і принт немає істотного значення, то такі особливості точно не можна ігнорувати:

  • Гігроскопічність. Вбирання вологи має бути інтенсивним.
  • М'які текстури. Волокно має забезпечувати максимальний комфорт при контакті зі шкірою, особливо якщо вона проблемна та чутлива.
  • Стійкість фарб. Пляжний рушник не повинен залишати фарбу на шкірі, а також на речах під час прання.
  • Невимогливість у догляді. Виріб, який швидко сохне – оптимальний варіант.
  • Практичність.

Щоб в одному текстильному предметі поєднувалися всі ці вимоги, необхідно здійснювати ретельний підбір відповідно до численних умов.

На що орієнтуватися при покупці пляжного рушника?

При виборі пляжного рушника слід враховувати різні моменти, що забезпечують перераховані вище особливості. Експерти нашого інтернет-магазину Халатик рекомендують спиратися на ці критерії:

  1. Виробник. Українські, турецькі та німецькі бренди виробляють продукцію, яка чудово зарекомендувала себе на світовому ринку. Наприклад, компанії Linens, Galeria, Lingerie та Schiesser виробляють високоякісні та стійкі до зносу вироби.
  2. Матеріал. Гідний вибір - бавовняний і бамбуковий рушник. Варіації, зроблені з цих різновидів сировини, чудово вбирають воду та швидко сохнуть.
  3. Параметри. Довжина має становити приблизно 2/3 від зростання власника рушника. Універсальні розміри - 70х140 см та 100х150 см.

Ми впевнені: у нашому онлайн-каталозі вам вдасться доглянути пляжний аксесуар, який відповідає всім перевагам.