Класифікація домашніх халатів за типом тканини та призначенням

30.11.2017
Які є халати? Найчастіше відвідувачі інтернет-магазину не зовсім чітко розуміють різницю у видах халатів, спираючись при покупці тільки на фасон/забарвлення/зовнішній вигляд і зовсім не звертаючи уваги на матеріал і тип тканини. А тим часом основою для правильної класифікації халатів є поняття "матеріал" і "тип тканини", що докорінно відрізняються один від одного.
Матеріал та тип тканини - основні поняття
Для поділу халатів на види в інтернет-магазині застосовуються такі поняття, як "матеріал" та "тип тканини". Що це таке?
Матеріал - це основна сировина, з якої виготовляється тканина. Залежно від методу отримання сировини матеріал може три види:
- Натуральний - матеріал, отриманий повністю із природної сировини тваринного/рослинного походження (вовна, шовк, бавовна, льон).
- Синтетичний – матеріал хімічного походження (еластан, поліестер).
- Штучний - спеціально створений матеріал із використанням частини природної сировини (віскоза, бамбук).
Тип тканини - це метод ткацького переплетення ниток основи, що має власні характеристики, властивості, вигляд і структуру. Але при цьому зовсім не враховується матеріал, з якого виробляється сама тканина. Так що з однакового матеріалу можуть бути виготовлені різні типи тканини, а той самий тип тканини може бути створений з різних матеріалів. Наприклад, банний рушник (махра) і майка (трикотаж) виготовлені з бавовни, але мають зовсім різні типи тканини.
У класифікації жіночих халатів обов'язково враховується щільність, що впливає на фізичні властивості тканини – теплопровідність, товщину, легкість тощо.
Різновиди халатів за типом тканини
Як класифікуються жіночі халати відповідно до типу тканини? Найбільш актуальні моделі:
1. Махрові – петельна тканина з ворсом різної довжини та структури. Махра виготовляється не тільки з натурального бавовняного волокна, але і з поліестерного. Тому при виборі махрового халата дуже важливо уточнювати матеріал, з якого виготовлено тканину виробу.
2. Велюрові – тканина з бархатистою структурою, виготовлена в основному з натуральних складових. Жіночий велюровий халат має винятково елегантний і витончений вигляд, користуючись незмінною популярністю серед усіх представниць жіночої статі.
3. Флісові – абсолютна синтетика, виготовлена на основі поліестеру. М'який та теплий ворс флісового полотна ідеальний для створення приємного до тіла та затишного домашнього халату.
4. Трикотажні – тканина з еластичною та тонкою структурою, яка досягається за рахунок петельчастого з'єднання ниток основи. З трикотажної тканини переважно шиють легкі моделі халатів для дому.
5. Атласні - тканина з гладкою та шовковистою поверхнею. Вишукані моделі атласних халатів виробляють лише зі 100% натурального шовку, а для недорогих моделей застосовується штучний та синтетичний матеріал.
6. Вафельні - бавовняна натуральна тканина із щільною структурою та дрібним квадратним візерунком. Халат з вафельної тканини може використовуватися як вдома, так і в громадських місцях - готелях, салонах краси, басейнах і т.д.
Різновиди халатів за призначенням
Усі існуючі халати можна умовно поділити на два великі види:
Домашні - використовуються в повсякденності для носіння будинку як у холодну, так і в теплу пору року. Домашні халати виробляють із натуральних, сумішових або синтетичних матеріалів. Головна вимога до домашніх халатів – це комфорт та практичність.
Банні - призначені для швидкого вбирання вологи з розпареної шкіри після душу/бані/ванни. Правильний банний халат повинен бути виготовлений тільки з натуральної бавовни/бамбука, володіти високим водопоглинанням та повітропроникністю.
Всі основні види та типи домашніх халатів з фото та детальним описом можна побачити, відвідавши наш офіційний сайт в Україні. Ми можемо запропонувати чудовим покупцям з міст Харків, Одеса, Київ (Україна) замовити та купити високоякісні та стильні моделі халатів, отримані безпосередньо від виробника (Туреччина).