Кому потрібні простирадла на резинці
07.03.2024
Від того, яку постільну білизну ми обираємо, залежить наш спокійний, міцний та спокійний сон. Хтось спить спокійно, а хтось крутиться з боку на бік і стягує за собою простирадло. Воно плутається в ногах, утворює складки, які муляють і створюють дискомфорт. В таких випадках варто обрати простирадло на резинці, що фіксується за краї матраца, залишаючись натягнутим за будь-яких рухів сплячої людини
Звертаємо увагу на нюанси і робимо правильний вибір
Щоб покупка простирадла на гумці не стала розчаруванням, варто зважити на деякі деталі та характеристики виробу.
Особливості натяжного простирадла:
- Розмір. Простирадло повинно відповідати розміру матраца, на який ви будете його надівати. На етикетці виробники зазначають висоту, ширину та довжину. Існують моделі, які підходять для матраців будь-якої висоти. Також є універсальні простирадла із запасом 3-5 см до стандартних розмірів. Краще взяти такі, ніж навпаки з недостатньою довжиною чи шириною.
- Матеріал. Для таких виробів використовують ті ж матеріали, що й для звичайної постільної білизни. Радимо вибирати бязь, сатин, бамбук або махру. Вони прості у догляді, добре зберігають форму і колір, зносостійкі.
- Пошив та зовнішній вигляд. Обов’язково звертайте увагу на шви та відсутність пошкоджень чи браку тканини. Неякісні вироби не будуть служити довго. Також має значення якість барвника, який впливає на те чи буде тканини линяти та як довго зберігатиметься колір після багаторазового прання.
- Ціна. Простирадла на резинці коштують дорожче від стандартних. Але не варто економити на постільній білизні. Адже натуральність матеріалів, їх якість та експлуатаційні характеристики напряму впливають на ціну та функціональність виробу. Але й висока ціна не завжди гарантує високу якість.
Як доглядати за простирадлом на резинці
Тривалу експлуатацію та збереження естетичного вигляду вашій постільній білизні зможе правильний догляд та зберігання. А специфічне пошиття натяжного простирадла вимагає дотримання деяких правил.
- Для прання використовуйте якісні засоби та кондиціонер-пом’якшувач, щоб виріб був м’який та приємний на дотик.
- Вибирайте температурний режим відповідно до вимог прання конкретної тканини. Це допоможе зберегти колір матеріалу та подовжить експлуатаційний термін виробу.
- Перевага простирадла на гумці в тому, що його можна не прасувати, бо після натягування тканина розрівнюється.
- Для прасування потрібно розстелити простирадло кишенькою вверх. З’єднати протилежні кутики та заправити їх усередину. Розгладьте тканину і прасуйте.
Сьогодні натяжні простирадла користуються великою популярністю завдяки зручності та функціональності. Це — завжди чудовий подарунок, який буде до вподоби вашим близьким, знайомим чи друзям.