Інформація

Як правильно здійснювати догляд за домашнім халатом

Як правильно здійснювати догляд за домашнім халатом

09.05.2017

Кожна жінка в гардеробі має домашній модний халат. Він може бути будь-якого фасону, кольору, довжини. Через деякий час експлуатації цей одяг може втратити свій естетичний вигляд. Так що кожна жінка має навчитися доглядати його.

Поради перед покупкою

Під час слід звертати увагу на матеріал, з якого зроблений халат. Можна віддати перевагу натуральним трикотажним тканинам. Зможуть подарувати комфорт та приємні відчуття велюр, інтерлок, купірка, махра. Вони одночасно зігрівають і не парять. Тут у каталозі магазину Халат має великий вибір домашнього одягу. Покупців зможуть залучити доступні ціни та високу якість. Одяг стильного фасону відповідає всім вимогам.

Як правильно прати

Якщо ви змогли купити халат, тоді потрібно навчитися правильно стежити за ним. На етикетці потрібно почитати інформацію. Там вказують матеріал, з якого створено одяг, рекомендації з прання. Якщо дотримуватись цих вказівок, можна буде продовжити життя домашнім речам і зберегти колір. Зазвичай халати роблять об'ємними, тому краще прати їх окремо від інших речей. В результаті на тканину не налипатиме пух і різні ворсинки.

Для автоматичного прання підходить велюр, махра, тільки температура води не повинна бути вищою за 60 градусів. Речі з інтерлоку переносять воду трохи більше 40 градусів. Для ручного прання підходить одяг із кулірки. Це з тим, що у полотні 100 % бавовни. Краще вибирати трохи теплу воду та прати акуратно.

Сушка: поради експортів

Можна купити махровий халат, адже його зовсім легко доглядати. Він довгий час виглядатиме красиво. Перед тим, як починати такий домашній одяг сушити, потрібно правильно віджати. Це стосується велюру та махри. Для таких тканин краще вибирати віджимання зі швидкістю 600 оборотів. Махрові халати краще взагалі не віджимати. Потрібно просто дати воді стекти. Всі трикотажні вироби мають на увазі дбайливе віджимання.

Як зберігати у шафі

Часто речі з домашнього гардеробу оправляють у шафу подалі, щоб вони чекали свого часу використання. Тільки треба знати кілька правил. Важливо максимально зменшити тертя халата та інших речей. Краще його відправити в тканинну упаковку чи поліетиленовий пакет. Це дозволить убезпечити речі від молі та утворення катишок.

Ось прості поради, які допоможуть зберегти первісний вид домашніх речей.