Інформація

Як доглядати постільну білизну влітку?

Як доглядати постільну білизну влітку?

02.08.2024

Літо – година відпустки, тривалих прогулянок на свіжому повітрі та пікніків. Крім цих приємних моментів потрібно пам'ятати про підвищені вимоги до гігієни.

Якщо самі ви спасуєтеся регулярним відвідуванням душу, то власному житлу потрібно допомогти бути більш комфортним та чистим у літній період. Зокрема, більше години приділяти догляду за постільною білизною. Про нюанси цього комплексного процесу у цій статті розповіли спеціалісти нашого інтернет-магазину Халатик.

Наскільки часто та інтенсивно прати наволочки та простирадла влітку?

З настанням спіки потовиділення стає більш обильним, тобто постільна білизна швидше загрязнюється і втрачає свіжість. Підтримувати його в чистоті допомагають більш часті прання. В інші сезони рекомендовано стирати спальні приналежності щотижня. А літом краще змінювати їх кожні три дні.

Наволочку можна змінювати кожні два дні, особливо якщо ви схильні до алергії або маєте акне. Через рідкісну заміну можливе безсоння та проблеми з диханням.

Щоб комплект текстильних виробів зберігав форму та колір, під час прання потрібно користуватися засобами з м'якою текстурою, наприклад, гелем замість звичного порошку. Завжди встановлюйте режим дбайливої прання. Вода не повинна нагріватися вище 40 градусів.

Як сушити та зберігати постільну білизну у літній період?

Оптимальний варіант сушіння постільного текстилю влітку – на вулиці чи балконі. Цей метод має ряд переваг:

  • Вироби стають свіжими та без застосування ополіскувача.
  • Навіть підковдра, що часто застосовується влітку як предмет для укриття, висихає буквально за півгодини.
  • Економія енергії. Наприклад, якщо у вас у ванній електричний змійовик, його не доведеться вмикати, щоб просушити постільну білизну.

Пам'ятайте, що краще не залишати вироби надовго під прямим сонячним промінням, інакше колір тканини може потьмяніти. Тінисте місце для сушіння за відсутності туману та дощу – оптимальна локація.

Зберігати тканинні вироби краще у прохолодному та сухому місці, далеко від сонячного світла. Можна складати комплекти у спеціальні сітчасті мішки для зберігання: вони пропускають повітря, перешкоджаючи утворенню плісняви та неприємного запаху.

Висновки

Тщательний та щадний догляд за спальними приладдями сприятиме збереженню їхньої естетики та свіжості. Дотримуйтесь рекомендацій, наведених у цій статті, щоб ваш сон був здоровим та комфортним, незважаючи на спеку.